Meie eesmärk?

Meie ettevõtte prioriteediks on kiirus ja kvaliteet. Hindame aega ja selle väärtust tänapäevases ühiskonnas. Selleks oleme loonud tarkvara, mis võimaldab metsamõõtmise teostada kiirelt ning efektiivselt. Sellel ajal kui Teie veedate aega oma lähedastega, teeme meie kogu töö südame ja pühendumusega sinu eest ära.

Lendame kõrgelt, et hoida väärtusi samal tasemel!

Meie logo

Meie missiooniks on luua tarkvara, mis koostöös mehitamata õhusõidukiga suudab luua kolmemõõtmelisi pilte ja selle põhjal hankida vastava metsakinnistu kohta vajaminev info. Nii saab kiire ja täpse ülevaate näiteks puude kõrgustest, puistu tagavarast või kogu metsaala suurusest.

Kui praegu peab metsa mõõtmisel arvestama suure ajakulu ja rohkete töövahenditega, siis Flying Forest toob kasutusele uuenduslikud töövõtted. See muudab senised metsamõõtmise ja hindamise praktikad olulisemalt lihtsamaks.

Idee sündis Samsung Digi Pass 2018 võistluse raames, kus saavutasime 2019.aasta veebruaris väärika esikoha. Meie meeskonda kuuluvad ambitsioonikad ja avatud mõttemaailmaga inimesed, kelle eesmärgiks on uuendada metsandust efektiivsemaks ja paremaks.

Saamislugu